Anasayfa EĞİTİM AKTÜEL Bozbey öğrencilerle buluştu

Bozbey öğrencilerle buluştu

Görükle’yi öğrenci kenti yapmak için çalıştıklarını kaydeden Nilüfer Belediye BaşkanıMustafa Bozbey, öğrencilerden gelen birçok talebe kulak verdi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ‘Görükle’yi tartışıyoruz’ forumunda Uludağ Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi.  Çağdaş Eğitim Kooperatifi’nde düzenlenen forumda Başkan Bozbey, üniversite öğrencilerinin dertlerini dinledi. Görükle’yi öğrenci kenti yapmak için çalıştıklarını kaydeden Başkan Bozbey, öğrencilerden gelen, kültür-sanat faaliyetleri, ulaşım, aydınlatma, ikinci el eşya, spor alanları, sosyal projelere destek’ gibi birçok talebe kulak verdi.

KÜLTÜR-SANAT İÇİN PROJE

Görükle için planladıkları projeleri açıklayan Başkan Bozbey, “Bölgede kültür-sanat yapılabilecek bir proje planlıyoruz. Ulaşım, aydınlatma meselesini ilgili birimlere ileterek takipçisi olacağız. İkinci el eşya konusunda haftada bir gün bu bölgede eşya değişim kampanyası yapabiliriz. İhtiyacı olan öğrenciler eşyalarını değişim yoluyla temin edebilirler. Bu şekilde öğrenciler hem ihtiyaçlarına kavuşur, hem de elindeki fazla eşyayı diğer arkadaşıyla buluşturur. Ayrıca öğrencilerimiz belediyemizin ikinci el eşya projesinden de yararlanabilir” dedi. Başkan Bozbey, ayrıca Görükle’de bir spor vadisi yapmak istediklerini de ifade etti.

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

Bir yorum yazın.


bir + 9 =