Anasayfa EĞİTİM AKTÜEL Kültür Okulları ,Türkiye’de İnternet Konferansı’nda

Kültür Okulları ,Türkiye’de İnternet Konferansı’nda

0 1372

Özel Bursa Kültür Okulları Bilişim Teknolojileri Zümresi öğretmenleri, İstanbul Üniversitesi’nde 9 ile 11Aralık tarihleri arasında düzenlenen ‘Türkiye’de İnternet Konferansı’na 3 bildiri ile katılım sağladı.

Bursa’nın en köklü eğitim kurumlarından birisi olan Özel Bursa Kültür Okulları’nın Bilişim Teknolojileri Zümresi Öğretmenleri, İstanbul Üniversitesi tarafından 9-11 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen ‘Türkiye’de İnternet Konferansı’na 3 bildiri ile katıldı.

Özel Bursa Kültür Okulları Bilişim Teknolojileri Zümresi Öğretmenleri, İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve Türkiye’deki bilişim sektöründe faaliyette bulunan kurumların temsilcileri ile akademisyen, öğretmen ve bilişim meraklılarını biraraya getiren konferansa;  Eleştirel Yaklaşımlarla Bilgisayar Destekli Alternatif Ders Anlatım Yöntemleri, İlköğretim Öğretmenlerinin Teknolojiye Bakışı ve Dijital Kütüphane bildirileriyle katıldı.

Özel Bursa Kültür Okulları Bilişim Teknolojileri Zümresi üyelerinin 3 farklı konuda yaptığı sunumlar, konferans katılımcılarının yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

HENÜZ YORUM YAPILMAMIŞ

Bir yorum yazın.


yedi − = 6